شُکر هست و

..:: یاهو ::..

خستگی یک هفته روی پلک هایم سنگینی می کند. دارم هی یادداشتی را که امشب برایم نوشته است زمزمه می کنم که روزی وجودم را وجودت را بی حسی وصال فرا خواهد گرفت و ما از همه ی تشویش ها رها خواهیم شد و من به امضای زیر آن نگاه می کنم که نوشته است خانه ی باصفای ما. حالا به فراموشی های خودم دارم فکر می کنم که شاید عمدی باشد وگرنه چگونه این هفته های سخت این روزها را کنار هم بگذارم؟ و کنار آن هفته های سخت تر خرداد و تیر. و کنار گریه های از ته دل شب های احیا. در کنار چرخیدن های دوباره ی خودم با آهنگ فلانی وسط خانه که هی سرم گیج می رود. می گم جدن ها .. چگونه مثلا آن هفته هایی که حق داشتم شاکی باشم از دست مثلا نزدیک ترین های آن روزهایم که دور شدند، هستند و این هفته هایی که مثلا قانعیم و کنار همیم و مثلا می خندیم هم هستند. چه جوری هاست که من با دیدن یک دوست قدیمی جلوی در دانشگاه می ذوق مرگم و این هست و آن حال گرفتگی شبانه از دست مزاحم های احمق هم هست. این دو نقطه دی های فلانی که حتما باید باشد هست و این که من دامن خدا را می گیرم جیغ می زنم که حالش یک وقت گرفته نباشد هم هست. و باز یک زندگی قدیمی بوده و یک زندگی به سبک جدید هم هست و یک نخواستن برگشتن هم هست و تغییرات بزرگتری هم هست که از حوصله ی چشمانم خارج است الان. خوابم می آید خیلی ..

 

/ 5 نظر / 54 بازدید
تسلیم

و راستش چقدر زندگی به سبک جدید مزخرفه!!!! بهت گفتم احساس می کردم اگه موقع دیدن بچه ها، گریه بکنیم واقعی تره! الان هم همین خنده های تصنعی و همین ... !!!که خودمون رو مجبور می کنیم به انجامشون، کلی آزاردهنده است! ولی نمی دونم اگه قرار باشه همه واقعی باشن، چقدر قدرت تحمل داریم... شاید خیلی ها به مرگ برسند و خیلی ها به جنون!

سنگ

اگه این ریختیه شاید مقتضای زمانی الانه .. اگه فک می کردی این طوری درست نیست شاید این ریختی نبودی شاید هم اون جور دیگه نمی شد باشی .. هر چند من دلیل دیگه ای دارم .. به خاطر یه سری زخم ها! زندگی با این که سخته ولی شوخیه .. شوخی بی مزه ایه در واقع!

تسلیم

کامنتت در جواب من بود؟! ! !‌

تسلیم

"اگه فک می کردی این طوری درست نیست شاید این ریختی نبودی شاید هم اون جور دیگه نمی شد باشی" دقیقا هر دو گزینه درسته! البته بسته به موضوعش!!!

::دوربين بي لنز::

1-از قسمت بالايي متن هيچي نفهميدم 2-بخاطر اينه كه نميري براي موبايلت يك BLACKLIST دانلود كني 3-دو نقطه دي كه خيلي باحاله حتي اگه از يك احمق باشه [نیشخند] 4-آپ شدم 5-مموري ريدر منو ميدي يا...